MTS202 przełącznik dźwigniowy ON-ON
Przełącznik dźwigniowy
- stabilny ON-ON
- montaż na panel
- wyprowadzenia lutowane
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MTS202
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, sposób przełączania ON-ON
| symbol | MTS202 |
| typ przełącznika | stabilny ON-ON |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 3A |
| wyprowadzenia | lutowane |
| otwór montażowy | Φ6,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.