MTS212 przełącznik dźwigniowy ON-(ON)
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, sposób przełączania ON-(ON)
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MTS212
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, sposób przełączania ON-(ON)
| symbol | MTS212 |
| typ przełącznika | chwilowy ON-(ON) |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 3A |
| wyprowadzenia | lutowane |
| otwór montażowy | Φ6,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.