M22-PVT wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany, bez podświetlenia 263467
Wyłącznik bezpieczeństwa
- odblokowanie poprzez przekręcenia
- bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-PVT
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa, odblokowanie poprzez przekręcenia, bez podświetlenia
| symbol | M22-PVT |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa 263467 |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt | grzybkowy |
| kolor | czerwony |
| kolor podstawy | żółty |
| właściwości | odblokowanie przez obrót |
| szczelność | IP66; IP67; IP69 |
| podświetlenie | brak |
| wymiar | 70x38x38mm |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| średnica czoła | 35mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.