M22-PVLT wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany z podświetleniem 263469
Wyłącznik bezpieczeństwa
- odblokowanie poprzez obrót
- podświetlenie
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-PVLT
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa przekręcany z podświetleniem
| symbol | M22-PVTT |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt | grzybkowy |
| kolor podstawy | żółty |
| kolor | czerwony |
| właściwości | odblokowanie przez obrót |
| podświetlenie | tak |
| szczelność | IP67; IP69K |
| podświetlenie | tak |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| wymiary | 70x38x38mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.