Lgy 0,35mm 300V AWG022/0 przewód instalacyjny linka - niebieski
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinit
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LGY0,35 BLUE
Opis produktu
Opis produktu
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
| symbol | Lgy 0,35 NIEBIESKI |
| typ | przewód instalacyjny |
| typ przewodu | Lgy |
| napięcie znamionowe | 300V |
| średnica żyły | 0,35mm |
| kolor izolacji | niebieski |
| rodzaj | linka |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| rodzaj izolacji | PVC |
| typ | AWG022/0 |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.