Lgy 0,35mm 300V AWG022/0 przewód instalacyjny linka - żółty
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinit
Wystaw opinię o produkcie
1,30 zł
Cena
1,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,30 zł
Promocja trwa do %s
1,60 zł
Cena
1,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,60 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LGY0,35 YELLOW
Opis produktu
Opis produktu
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
| symbol | Lgy 0,35 YELLOW |
| typ | przewód instalacyjny |
| typ przewodu | Lgy |
| napięcie znamionowe | 300V |
| średnica żyły | 0,35mm |
| kolor izolacji | żółty |
| rodzaj | linka |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| rodzaj izolacji | PVC |
| typ | AWG022/0 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.