LR12XBF04DPOY-E2 czujnik indukcyjny M12, PNP / NO, zakres działania 4mm
LR12XBF04DPOY-E2 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, wykorzystywany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
121,95 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
150,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LR12XBF04DPOY-E2
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściem typu PNP NO
| symbol | LR12XBF04DPQY-E2 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NO |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 150mA |
| wymiary | Φ8x50mm |
| wyjście | złącze M12 4 pin |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.