43-10188 przewód połączeniowy do czujników serii M12; 4 pin, złącze żeńskie kątowe; przewód 2m
Przyłącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 43-10188
Opis produktu
Opis produktu
Przyłącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12.
| symbol | 43-10188 |
| ilość styków | 4 |
| rodzaj złącza | żeńskie M12 |
| rodzaj złącza | kątowe |
| typ złącza | z przewodem |
| długość przewodu | 2m |
| napięcie zasilające | 250V |
| prąd | 4A |
| średnica przewodu | 0,34mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 6mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.