KW-114-Y sygnalizator LED pomarańczowy, zasilanie 12-28V
Sygnalizator LED pomarańczowy
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KW-114-Y
Opis produktu
Opis produktu
Sygnalizator LED pomarańczowy
| symbol | KW-114-Y |
| typ | sygnalizator, kontrolka LED |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| kolor świecenia | pomarańczowy |
| średnica podstawy | 88mm |
| wysokość | 75mm |
| mocowanie | 2x śruba M4 |
| szczelność | IP64 |
| temperatura pracy | -40°C / 50°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.