KW-114-B sygnalizator LED niebieski, zasilanie 12-28V
Sygnalizator LED niebieski
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
52,85 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
65,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KW-114-B
Opis produktu
Opis produktu
Sygnalizator LED niebieski
| symbol | KW-114-B |
| typ | sygnalizator, kontrolka LED |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| kolor świecenia | niebieski |
| średnica podstawy | 88mm |
| wysokość | 75mm |
| mocowanie | 2x śruba M4 |
| szczelność | IP64 |
| temperatura pracy | -40°C / 50°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.