KLP20-24-G kontrolka LED 20mm zielona, zasilanie 12-24Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia zielony
- średnica diody LED 20mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP20-24-G
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia zielony
| symbol | KLP20-24-G |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 12-24Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 20mm |
| otwór montażowy | 13mm |