KLP10-230-G kontrolka LED 10mm zielona, zasilanie 24-230Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia zielony
- średnica diody LED 10mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP10-230-G
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia czerwony
| symbol | KLP10-230-G |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 24-230Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 5mm |
| otwór montażowy | 10mm |