KLP10-230-G kontrolka LED 10mm zielona, zasilanie 24-230Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia zielony
- średnica diody LED 10mm
- zasilanie 24-230Vac/dc
- przykręcana na panel
Wystaw opinię o produkcie
8,94 zł
Cena
8,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
11,00 zł
Cena
11,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP10-230-G
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia czerwony
| symbol | KLP10-230-G |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 24-230Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 5mm |
| otwór montażowy | 10mm |
| montaż | na panel |
| wyprowadzenia | przewód 20cm |
| szczelność | IP20 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.