KLP20-230-Y kontrolka LED 20mm żółta, zasilanie 24-230Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia żółty
- średnica diody LED 20mm
- zasilanie 24-230Vac/dc
- przykręcana na panel
Wystaw opinię o produkcie
17,07 zł
Cena
17,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,07 zł
Promocja trwa do %s
21,00 zł
Cena
21,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
21,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP20-230-Y
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia żółty
| symbol | KLP20-230-Y |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie znamionowe | 24-230Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 20mm |
| otwór montażowy | 13mm |
| montaż | na panel |
| wyprowadzenia | przewód 20cm |
| szczelność | IP20 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.