KLP10-24-Y kontrolka LED 10mm żółta, zasilanie 12-24Vac/dc
Kontrolka LED
- kolor świecenia żółty
- średnica diody LED 10mm
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KLP10-24-Y
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED przykręcana na panel, kolor świecenia żółty
| symbol | KLP5-24-Y |
| typ | kontrolka LED |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie znamionowe | 12-24Vac/dc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| średnica diody LED | 10mm |
| otwór montażowy | 13mm |