KBU402 mostek prostowniczy jednofazowy 4A / 200V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: KBU402
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
| symbol | KBU402 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 200V |
| prąd | 4A |
| temperatura pracy | -65°C / 150°C |
| raster wyprowadzeń | 5,6mm |
| wymiary | 23,7x19,3x7,1mm |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.