KBL10 mostek prostowniczy jednofazowy 4A / 1000V
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: KBL10
Opis produktu
Opis produktu
Mostek prostowniczy jednofazowy do montażu przewlekanego
| symbol | KBL10 |
| typ | mostek prostowniczy jednofazowy |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 4A |
| raster wyprowadzeń | 5,33mm |
| wymiary | 19,5x15x6,5mm |
| temperatura pracy | -50°C / 150°C |
| montaż | przewlekany |

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.