IS-30-A1-S2 (95B061431) czujnik indukcyjny M30, PNP-NO, zakres działania 10mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NO
- zakres działania 10mm
- wymiary 30x73,6mm
Wystaw opinię o produkcie
186,99 zł
Cena
186,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
95,12 zł
Promocja trwa do %s
230,00 zł
Cena
230,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
117,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B061431
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 10mm i wyjściu typu PNP NO.
| symbol producenta |
IS-30-A1-S2 95B061431 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 10mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ30x73,6mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.