IS-12-G2-S2 (95B063391) czujnik indukcyjny M12, PNP-NC, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NC
- zakres działania 4mm
- wymiary 12x48,4mm
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B063391
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP / NC.
| symbol producenta |
IS-12-G2-S2 95B063391 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 4mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NC |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M12 / 3 pin |
| wymiar | Φ12x48,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.