IS-08-G3-S1 (95B066800) czujnik indukcyjny M8, NPN-NO, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny
- typ NPN / NO
- zakres działania 2mm
- wymiary 8x49,9mm
Wystaw opinię o produkcie
91,87 zł
Cena
91,87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
91,87 zł
Promocja trwa do %s
113,00 zł
Cena
113,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
113,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B066800
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN NO.
| symbol producenta |
IS-08-G3-S1 95B066800 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 2mm |
| konfiguracja wyjścia | NPN / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M8 / 3 pin |
| wymiar | Φ8x49,9mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.