IS-08-G1-03 (95B066370) czujnik indukcyjny M8, PNP-NO, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NO
- zakres działania 2mm
- wymiary 8x40,4mm
Wystaw opinię o produkcie
105,69 zł
Cena
105,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
130,00 zł
Cena
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 95B066370
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol producenta |
IS-08-G1-03 95B066370 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 2mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | schowane |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | przewód 2m |
| wymiar | Φ8x40,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.