IS-08-C1-S1 (95B061541) czujnik indukcyjny M8, PNP-NO, zakres działania 2mm
Czujnik indukcyjny
- typ PNP / NO
- zakres działania 2mm
- wymiary 8x63,4mm
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 95B061541
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP / NO.
| symbol producenta |
IS-08-C1-S1 95B061541 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| strefa działania | 2mm |
| konfiguracja wyjścia | PNP / NO |
| czoło czujnika | wysunięte |
| napięcie nominalne | 10-30Vdc |
| prąd wyjściowe | 200mA |
| kontrolka LED | żółta |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| szczelność | IP67 |
| wyjście | złącze M8 / 3 pin |
| wymiar | Φ8x63,4mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.