CA6LD gniazdo żeńskie na przewód 6+PE; 250V / 10A
Gniazdo żeńskie proste montowane na przewód 6+PE
Wystaw opinię o produkcie
60,98 zł
Cena
60,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,98 zł
Promocja trwa do %s
75,00 zł
Cena
75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
75,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: CA6LD
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo żeńskie proste montowane na przewód 6+PE
| symbol | CA6LD |
| typ | gniazdo na przewód |
| rodzaj złącza | męskie |
| ilość pinów | 7 (6+1) |
| wyprowadzenia | 6+PE |
| blokowanie | gwint wewnętrzny |
| napięcie znamionowe | 400V |
| prąd | 16A |
| montaż przewodu | lutowany |
| przekrój przewody | 0,75mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.