CA6GS wtyk męski przykręcany na panel 6+PE; 250V / 10A
Wtyk męski prosty przykręcany na panel 6+PE
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CA6GS
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk męski prosty montowany na przewód 6+PE
| symbol | CA6GS |
| typ | wtyk przykręcany na panel |
| rodzaj złącza | męskie |
| ilość pinów | 7 (6+1) |
| wyprowadzenia | 6+PE |
| blokowanie | gwint zewnętrzny |
| napięcie znamionowe | 400V |
| prąd | 16A |
| montaż przewodu | lutowany |
| przekrój przewody | 0,75mm |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
| szczelność | IP67 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.