C1571ALBBI0II przełącznik kołyskowy ON-OFF-(ON)
Przełącznik kołyskowy bez podświetlenia chwilowo / stabilny
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C1571ALBBI0II
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy bez podświetlenia chwilowo / stabilny
| symbol | C1571ALBBI0II |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF-(ON) |
| typ przełączania | bistabilny / monostabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 16A / 250Vac |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,4x0,8 |
| wymiar | 30x28x25mm |
| otwór montażowy | 28x22mm |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.