C1570ALBB przełącznik kołyskowy stabilny ON-OFF-ON
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: C1570ALBB
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik kołyskowy stabilny bez podświetlenia
| symbol | C1570ALBB |
| typ | przełącznik kołyskowy |
| sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| typ przełączania | bistabilny |
| ilość torów | 2 |
| obciążalność styków | 16A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| wyprowadzenia | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 30x22mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.