Amperomierz panelowy LED w kolorze żółtym jest świetny! Zakres 0-100A i zasilanie 230V AC sprawiają, że jest bardzo funkcjonalny. Działa bez zarzutu i jest łatwy w montażu. Polecam!
Amperomierz panelowy LED żółty, zakres 0-100A, zasilanie 230Vac
Panelowy amperomierz z wyświetlaczem LED
- zakres pomiaru 1 - 100A
- zasilanie 230Vac
- wyświetlacz LED żółty
Wystaw opinię o produkcie
26,83 zł
Cena
26,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,83 zł
Promocja trwa do %s
33,00 zł
Cena
33,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
33,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ALED_7
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy amperomierz z wyświetlaczem LED - żółty
| symbol | ALED_7 |
| typ | amperomierz panelowy |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| prąd | 1-100A |
| wyświetlacz | LED 3 cyfrowy |
| kolor wyświetlacza | żółty |
| średnica zewnętrzna | 28mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| głębokość | 40mm |
| przekładnik zewnętrzny | 15x32,5mm |
| długość przewodu | 25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Adek