Amperomierz panelowy LED niebieski, zakres 0-100A, zasilanie 230Vac
Panelowy amperomierz z wyświetlaczem LED
- zakres pomiaru 1 - 100A
- zasilanie 230Vac
- wyświetlacz LED niebieski
Wystaw opinię o produkcie
26,83 zł
Cena
26,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
26,83 zł
Promocja trwa do %s
33,00 zł
Cena
33,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
33,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ALED_6
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy amperomierz z wyświetlaczem LED - niebieski
| symbol | ALED_6 |
| typ | amperomierz panelowy |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| prąd | 1-100A |
| wyświetlacz | LED 3 cyfrowy |
| kolor wyświetlacza | niebieski |
| średnica zewnętrzna | 28mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| głębokość | 40mm |
| przekładnik zewnętrzny | 15x32,5mm |
| długość przewodu | 25mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.