AN88161AF 16-bit sterownik diod LED; SSOP24
AN88161 jest 16-bitowym układem sterownikiem LED o stałym prądzie wyjściowym.
Regulacja prądu wyjściowego jest przy pomocy zewnętrznego rezystora dla wszystkich kanałów wyjściowych.
Posiada 16-bitowe wyjście, 16-bitowy rejestr przesuwny oraz 16-bitowy obwód zatrzaskowy.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AN88161AF
Opis produktu
AN88161 jest 16-bitowym układem sterownikiem LED o stałym prądzie wyjściowym. Regulacja prądu wyjściowego jest przy pomocy zewnętrznego rezystora dla wszystkich kanałów wyjściowych. Posiada 16-bitowe wyjście, 16-bitowy rejestr przesuwny oraz 16-bitowy obwód zatrzaskowy.
| symbol | AN88161AF |
| ilość wyjść | 16 |
| napięcie wyjściowe | 17Vq |
| prąd wyjściowy | 5-90mA |
| napięcie zasilające | 3-5,5V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SSOP24 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.