1M33T1B1M1QE przełącznik dźwigniowy ON-OFF-ON
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, sposób przełączania ON-OFF-ON
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1M33T1B1M1QE
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik dźwigniowy montowany na panel. Wyprowadzenia lutowane, sposób przełączania ON-OFF-ON
| symbol | 1M33T1B1MQE |
| typ przełącznika | stabilny ON-OFF-ON |
| ilość torów | 3 |
| ilość pozycji | 3 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 2A |
| wyprowadzenia | lutowane |
| otwór montażowy | Φ6,3mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.