LXW5-11M wyłącznik krańcowy trzpień 21,8mm
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem styki NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LXW5-11M
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony trzpieniem styki NO - NC, wspólny pin
| symbol | LXW5-11M |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | trzpień |
| konfiguracja styków | SPDT |
| wysokość trzpienia | 21,8mm |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.