Zasilacz impulsowy wtyczkowy 2x USB; 5V / 3,1A
Zasilacz - ładowarka impulsowa z złączem USB umożliwiającym równoczesne zasilenie / ładowanie dwóch urządzeń
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: V0114
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz - ładowarka impulsowa z złączem USB umożliwiającym równoczesne zasilenie / ładowanie dwóch urządzeń
| symbol | V0114 |
| typ | ładowarka sieciowa |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd | 1A / 2,1A |
| ilość wyjść | 2 |
| wyjście | USB A |
| moc | 15,5W |
| zabezpieczenie | przeciążeniowe, zwarciowe |
| wymiary | 70x45x26mm |
| waga | 55g |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.