Żarówka neonowa, zasilanie 95Vac, 135Vdc
Żarówka neonowa
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: NEON-8
Opis produktu
Opis produktu
Żarówka neonowa
| symbol | NEON-8 |
| typ | żarówka neonowa |
| kolor świecenia | pomarańczowy |
| napięcie zasilające | 95Vac, 135Vdc |
| prąd | 0,9mA |
| wymiary | Φ5x12mm |
| wyprowadzenia | przewód |
| zalecany rezystor | napięcie 100-125V = 33k / 0,6W 220-250V = 100K / 0,6W |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.