Żarówka halogenowa, moc 100W, trzonek GY6,35, zasilanie 12V
Żarówka halogenowa specjalistyczna o mocy świecenia 100W i napięciu zasilania 12V
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: WOJ90053
Opis produktu
Opis produktu
Żarówka halogenowa specjalistyczna o mocy świecenia 100W i napięciu zasilania 12V
| symbol | WOJ90053 |
| jasność | 3600lm |
| barwa | 3450K |
| moc | 100W |
| napięcie zasilające | 12V |
| żywotność | 50h |
| trzonek | GY6,34 |
| wymiary | Φ11,5x44mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.