Żarówka LED ściemnialna szklano-ceramiczna LED 10W / 230V, trzonek E27
Żarówka LED w kształcie klasycznej bańki o średnicy 60mm z możliwością ściemniania.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ITO A60-10W-D/C
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Żarówka LED w kształcie klasycznej bańki o średnicy 60mm z możliwością ściemniania.
| symbol | ITO A60-10W-D/C |
| typ | szklano - ceramiczna |
| moc | 10W |
| barwa | ciepła biała 3000K |
| jasność | 863lm |
| kąt świecenia | 140° |
| zakres ściemiania | 5-100% |
| wymiary | 60,5x111,5mm |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.