Żarówka LED, barwa zimna biała 6000K, moc 10W, trzonek GU10
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 10W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 50W
- barwa zimna biała
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: EZK10130
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Żarówka LED o kolorze świecenia zimny biały i mocy 10W
| symbol | EKZ10130 |
| typ | żarówka LED |
| moc | 10W |
| barwa świecenia | zimna biała 6000K |
| kąt świecenia | 120° |
| trzonek | GU10 |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| wymiary | Φ50x57mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.