Żarówka LED, barwa ciepły biały 2500K, moc 8W, trzonek E27
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED
- mocy 8,8W
- zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 41W
- barwa ciepła biała
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLBC 8W
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Nowoczesna żarówka wykonana w technologii LED o mocy świecenia 8,8W (zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 41W) o barwie świecenia "ciepły biały"
| symbol | OLBC8W |
| moc świecenia | 8,8W |
| zamiennik tradycyjny | 41W |
| napięcie zasilające | 230V |
| trzonek | E27 |
| jasność | 490lm |
| barwa światła | 2500K ciepły biały |
| możliwość ściemniania | tak |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.