ZYC03-8L panelowy licznik impulsów 0 - 99999999
Panelowy licznik impulsów
- sposób liczenia impulsy elektryczne
- zakres pomiaru 0 99999999
- klawisz resetu
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 012127
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy licznik impulsów 0-99999999
| symbol | ZYC03-8L |
| typ | licznik impulsów |
| zakres pomiaru | 0 - 99999999 |
| sposób liczenia | impulsy elektryczne |
| reset | tak przycisk |
| zasilanie | wbudowany akumulator |
| min czas otwarcia impulsu | 100ms |
| otwór montażowy | 45x23mm |
| wymiary wyświetlacza | 37x10mm |
| wymiary | 48x55x24mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.