ZXLD1366ET5TA jednokanałowy LED driver TSOT-23-5
Sterownik diod LED
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ZXLD1366ET5TA
Opis produktu
Opis produktu
Sterownik diod LED
| symbol | ZXLD1366EST5TA |
| typ | LED driver |
| ilość wyjść | 1 |
| funkcje | PWM Dimming, Open LED Protection |
| napięcie wyjściowe | 65V |
| częstotliwość pracy | 1MHz |
| napięcie zasilające | 6-65V |
| obudowa | TSOT-23-5 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.