ZG-G2,5 złącze szeregowe 2,5mm, żółty
Złącze szeregowe montowane na szynę TS-35
Wystaw opinię o produkcie
2,28 zł
Cena
2,28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,28 zł
Promocja trwa do %s
2,80 zł
Cena
2,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ZG-G 2,5MM
Opis produktu
Opis produktu
Złącze szeregowe
| symbol | ZG-G2,5 |
| typ | złącze szeregowe |
| napięcie znamionowe | 690V |
| prąd | 24A |
| kolor | żółty |
| przekrój znamionowy | 2,5mm |
| średnica przewodu | 0,5 - 2,5mm |
| temperatura pracy | -25°C / 100°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.