ZD929C stacja lutownicza, moc 48W, regulacja temperatury 160°C - 480°C
Analogowa stacja lutownicza, regulacja temperatury przy pomocy potencjometru. Wyświetlanie temperatury na wyświetlaczu LED.
Wystaw opinię o produkcie
243,90 zł
Cena
243,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
300,81 zł
Promocja trwa do %s
300,00 zł
Cena
300,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
370,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ZD929C
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Roter Polska Sp. z o.o.
ks. Ludwika Tunkla 94
41 Ruda Śląska, Polska
Opis produktu
Opis produktu
Analogowa stacja lutownicza, regulacja temperatury przy pomocy potencjometru. Wyświetlanie temperatury na wyświetlaczu LED.
| symbol | ZD-929C |
| typ | stacja lutownicza |
| regulacja temperatury | potencjometr |
| zakres temperatury | 160°C - 480°C |
| moc | 48W |
| zasilanie grzałki | 24V |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| długość przewodu stacja - lutownica | 1m |
| długość przewodu zasilającego | 1,5m |
| wymiary |
napięcie znamionowe 230Vac
moc 48W
regulacja temperatury
zasilanie lutownicy 24V
długość lutownicy
długość przewodu lutownica-stacja 1m
wymiary
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.