ZD929B stacja lutownicza, moc 48W, regulacja temperatury 150-420°C
Analogowa stacja lutownicza, regulacja temperatury przy pomocy potencjometru. Wyświetlanie temperatury przy pomocy linijki LED.
Wystaw opinię o produkcie
252,03 zł
Cena
252,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
178,86 zł
Promocja trwa do %s
310,00 zł
Cena
310,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
220,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ZD929B
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Roter Polska Sp. z o.o.
ks. Ludwika Tunkla 94
41 Ruda Śląska, Polska
Opis produktu
Opis produktu
Analogowa stacja lutownicza, regulacja temperatury przy pomocy potencjometru. Wyświetlanie temperatury przy pomocy linijki LED.
| symbol | ZD-929B |
| regulacja temperatury | potencjometr |
| regulacja temperatury | 150°C - 420°C |
| moc | 48W |
| wskaźnik mocy | linijka LED |
| długość przewodu stacja - lutownica | 1m |
| długość przewodu zasilającego | 1,5m |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| wymiary | 217x72x55mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.