Z15G1704 przełącznik krańcowy dźwignia 26mm z rolką
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z15G1704
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z dźwignią zakończony rolką, styki NO - NC, wspólny pin
| symbol | Z15G1704 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | dźwignia z rolką |
| konfiguracja styków | SPDT |
| długość dźwigni | 26mm |
| wyprowadzenia przewodów | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku | 1,57N |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.