Z15G1300 przełącznik krańcowy bez dźwigni
Mikroprzełącznik krańcowy z trzpieniem, styk NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
17,89 zł
Cena
17,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,89 zł
Promocja trwa do %s
22,00 zł
Cena
22,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: Z15G1300
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy z trzpieniem, styk NO - NC, wspólny pin
| symbol | Z15G1300 |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | trzpień |
| konfiguracja styku | SPDT |
| wysokość trzpienia | |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.