Z-76BK obudowa plastikowa 109x60x28mm
Uniwersalna obudowa plastikowa
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z-76BK
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalna obudowa plastikowa
| symbol | Z76BK |
| typ | obudowa uniwersalna |
| materiał | ABS |
| długość | 109mm |
| szerokość | 60mm |
| wysokość | 28mm |
| szczelność | IP54 |
| kolor | czarny |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.