Z-58G obudowa plastikowa 158x82x55
Uniwersalna obudowa plastikowa
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z-58G
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalna obudowa plastikowa
| symbol | Z-58BK |
| typ | obudowa uniwersalna |
| materiał | ABS |
| długość | 158mm |
| szerokość | 82mm |
| wysokość | 55mm |
| szczelność | IP54 |
| kolor | jasnoszara |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.