Z-57G obudowa plastikowa 118x78x55mm
Uniwersalna obudowa hermetyczna wykonana z materiału polistyren.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z-57G
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalna obudowa plastikowa
| symbol | Z-57BK |
| typ | obudowa uniwersalna |
| materiał | polistyren |
| długość | 118mm |
| szerokość | 78mm |
| wysokość | 55mm |
| szczelność | IP54 |
| kolor | jasnoszara |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.