Z-15GW22-B przełącznik krańcowy dźwignia 26mm z rolką
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony dźwignią z rolką, styk NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z-15GW22-B
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony dźwignią z rolką, styk NO - NC, wspólny pin
| symbol | Z-15GW22-B |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | rolka plastikowa |
| konfiguracja styków | SPDT |
| długość dźwigni | 26mm |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku | 1,57N |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.