Z-15GW-B przełącznik krańcowy z dźwignią 63mm
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony dźwignią, styk NO - NC, wspólny pin
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: Z-15GW-B
Opis produktu
Opis produktu
Mikroprzełącznik krańcowy zakończony dźwignią, styk NO - NC, wspólny pin
| symbol | Z-15GW-B |
| typ | przełącznik krańcowy |
| element wykonawczy | dźwignia |
| konfiguracja styków | SPDT |
| długość dźwigni | 63mm |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| napięcie znamionowe | 250Vac |
| prąd | 15A |
| wymiary | 49,5x17,5x24mm |
| siła nacisku | 1,57N |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.