YW4-104 mikroprzełącznik do druku ON-OFF
Przełącznik chwilowy do druku 2 obwodowy
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: YW4-104
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik chwilowy do druku 2 obwodowy
| symbol | YW04-104 |
| typ przełącznika | stabilny ON-OFF |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 2 |
| napięcie znamionowe | 30V |
| prąd | 100mA |
| raster | 2,54mm |
| wymiary | 8,5x8,5mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.