XPGBWT-L1-0000-00H51 dioda LED Cree biała zimna, moc 1W
Dioda power LED
- wymiary 3,45x3,45x2,36mm
- kolor świecenia biały zimny 6200K
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: XPGBWT-L1-0000-00H51
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED typy Cree, kolor świecenie biały zimny
| symbol | XPGBWT-L1-0000-00H51 |
| typ | dioda LED |
| kolor świecenia | biały zimny 6200K |
| jasność | 139lm |
| kąt świecenie | 120° |
| napięcie zasilające | 2,72Vdc |
| prąd | 350mA |
| wymiary | 3,45x3,45x2,36mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.